GEMLİK- İlçe Enerji Yöneticisi Sayın Ahmet ÖZBEY tarafından Halkegitim Merkezi yönetici, öğretmen, usta öğreticileri ve personeline Sıfır Atık Projesi bilinçlendirme eğitimi verildi.
27.11.2018 Sıfır atık projesi kapsamında İnegöl, Kestel, Gürsu ve Yenişehir İlçeleri Koordinatör okul müdürlerine yönelik farkındalık eğitimleri ile devam ediyor.
Enerji Verimliliği Uzmanlarını Yetiştireceğiz
EVeP16 sistemi ve geri dönüşüm uygulamaları eğitimi verildi.
Dörtçelik MTAL Moda tasarım öğrencilerinin çalışmalarından artan kumaşlarla pano ve harita askısı, alışveriş çantası diktiler