Yeşil Karne Projesi kapsamında Bursa Büyük Şehir Çevre Koruma Müdürlüğünden Canan ÖNEMLİ tarafından Orhangazi ilçemiz Ali Tekin ilkokulunda eğitimlerini verdiler.
Sıfır atık projesi kapsamında Geri Dönüşüm Kutuları tüm katlara yerleştirildi, Atık Geçici Depolama Alanı İl Milli Eğitim Müdürlüğü hizmet binasında oluşturuldu.
Etkin ve Çevreye Duyarlı Eğitim Kurumları projesinin tanıtımını yaptık.
19 Eylül Gaziler Günü Kutlu Olsun .
Vardar Anaokulu Laleler sınıfı öğrencileri sıfır atık konulu çalışması ile doğayı kirletmememiz gerektiğini öğrendiler.