Yeşil Karne Projesi kapsamında Bursa Büyük Şehir Çevre Koruma Müdürlüğünden Canan ÖNEMLİ ve Z.Esin DALGIÇ tarafından Yildirim ilçemiz Akıncıtürk İhsan Dikmen ilkokulunda eğitimlerini verdiler.
Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne geri dönüşüm kutuları yerleştirildi ve okul/ kurumlara sıfır atık projesi kapsamında geri dönüşüm kutuları dağıtımı başlamıştır.
BUSKİ Genel Müdürü Sayın Güngör GÜLENÇ Bey'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.
İlçe Veri Giriş Uzmanları toplantısı yapıldı
Karşıyaka'da Enerji Verimliliği Paneli