İnegöl/ Sıfır Atık Proje kapsamında Temel Eğitime bağlı okullarda atık, enerji, çevre ve su yönetimi başlıklarında çalışma yapan okullarımız YESİL KARNE almaya hak kazandılar. Bunların arasında ilçe kişi başı atık miktarından fazla kişi başı atık toplan okullarımız İl ve İlçe derecesi için İlçe Enerji Verilmligi Komisyonunca saha ziyaretinde bulunuldu.
Sıfır Atık Ödül Töreni
Enerji Verimliliği Mevzuatı Bilgilendirme Toplantısı
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN
Okulumuzda baharın gelişi çiçek ekme etkinliği ile karşılandı.