Milli Eğitim Bakanlığı İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanlığı-Araştırma Geliştirme ve Projeler Daire Başkanı Sayın Erkan HALICI Bey İl Enerji Yönetim Birimine ziyaret etti. Enerji verimliliği ve sıfır atık proje çalışmalar ile ilgili bilgi paylaşımında bulunuldu.
İşimiz Enerji Katılımcılarına Teşekkür Belgesi Takdimi
Olay Gazetesi: "Bursa'da Başlayan Dev Proje 81 İl Valiliğine Ücretsiz Gönderildi"
Tüm gazilerimizi saygıyla, özlemle, rahmetle anıyoruz.
İşimiz Enerji: "Yenilenebilir Enerji Teknolojileri"