Türkiye Kamu Sen İl Temsilcisi Sayın İbrahim BULUT, Türk Büro-Sen Bursa Şube Başkan Yardımcısı Sayın Özcan DEMİREL birimimizi ziyaret ettiler. Gündemimiz Enerji Verimliliği Çalışmaları ve Sıfır Atık Projesi. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.
#kamusen #türkburosen #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #evd #eps
#isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001 #sifiratikprojesi #yesilkarne
EVeP16 yazılımı, Kurum İşlemleri, Su, Bina, Elektrik, Gaz ve Isı Modülü ve Sıfır Atık Uygulamaları konularında bilgi verildi
NİLÜFER- İlçe Enerji Yöneticisi Sayın Uyan KARTAL tarafında Halkegitim Merkezi yönetici, öğretmen, usta öğreticileri ve personeline Sıfır Atık Projesi bilinçlendirme eğitimi verildi.
"SIFIR ATIK"projesi kapsamında bez torba imalatı toplantısı gerçekleşti.
İnşaat Emlak Şefleri Eğitim ve Bilgilendirme Toplantısı...