AGİD(Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği) Genel Sekreteri Sayın Zeynep AKKAYA , Çevre Mühendisleri Sayın Elif KARA, Sayın Mustafa ÇETİN İl Enerji Yönetim Birimini ziyaret ettiler. Gündem enerjisi verimliliği ve sıfır atık. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.
Birimimizin İNGAZ'ı Ziyareti
Kompanzasyon Panoları Hakkında Okulları Bilgilendirme Toplantısı
GPRS'li Su Sayaçları için Yer Tespiti ve Teslimatı Çalışmaları - KESTEL / YILDIRIM
Konteyner Sınıf Üretimi