"APİS ENERJİ VERİMLİLİĞİ PROJESİ, İL ENERJİ VERİMLİLİĞİ PROJESİ ve birçok projede kilit personel olarak görev yapan proje uzmanı Sayın Mustafa BENLİ'nin il dışı tayini Aydın/ Kuşadası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine çıkmıştır. Yeni görev yerinde kendisine başarılar diliyoruz. Herşey gönlünce olsun...
17.12.2019 Tarihinde müdür yardımcısı ve öğretmenlere Sıfır Atık eğitimleri verildi.
Sıfır Atık Projesi ile 42 Milyon Ağacın Kesilmesi Önlendi
Sıfır Atık Projesi kapsamında bilinçlendirme eğitim verilmiştir.
Öğrencilerimizin toplamış olduğu 212 kg. Atık bitkisel yağları kendi elleri ile teslim ettiler.