05.11.2019 Tarihinde Denge Isı Yetkili Servis Firması ile İpek Özel Eğitim Uygulama Okulu ve Nedim Öztan İlkokulunda bulunan Doğalgazlı kalorifer kazanların ve brülörlerin yıllık periyodik bakım uygulamalarına İl Enerji Yönetimi Mekanik Tesisat birimi olarak denetimde bulunduk.
"Enerji Verimliliği Mevzuatı " konusunda bilgilendirme semineri düzenledik. Nazik davetleri için İl Koordinatörü Sayın Mithat KALEOĞLU ve ekibine teşekkür ederiz.
Orhaneli Okullar Arası Enerji Tasarrufu Yarışması
Zonguldak Belediyesi Enerji Yöneticisi Emre ADIGÜZEL'in Ziyareti
26.11.2018 Sıfır atık projesi kapsamında Osmangazi İlçesi Koordinatör okul müdürlerine yönelik farkındalık eğitimleri ile başladı.