05.11.2019 Tarihinde Denge Isı Yetkili Servis Firması ile İpek Özel Eğitim Uygulama Okulu ve Nedim Öztan İlkokulunda bulunan Doğalgazlı kalorifer kazanların ve brülörlerin yıllık periyodik bakım uygulamalarına İl Enerji Yönetimi Mekanik Tesisat birimi olarak denetimde bulunduk.
Sıfır Atık Projesi BİTKİSEL ATIK YAĞ Eğiticiler Eğitimi Vidyosu
SIFIR ATIK BERATI
BEBKA Teknik Destek Programı Kapsamındaki Hizmet Alım İlanı
Eski lastikleri kullanarak okul bahçesinde fidan ağaç vb.dikerek dönüşümü gerçekleştirdi. Bahçe düzenlemesine Büyük şehir belediyesi ve veliler katkı sağladı.