Zonguldak Belediyesi Elektrik Servis Şefi Enerji Yöneticisi Sn. Emre ADIGÜZEL Birimimize ziyarete bulundu. Enerji verimliliği uygulamaları ve iyi örnekleri konuştuk. Hedef 2023 yılına kadar %15 enerji tasarrufu. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.
#energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #yazilim #inavasyon #energy #enerjiizleme #energy efficiency #sustainability #meb proje #smartcity #iso50001 #bursa #meb
İlk Tevsik Belgesinin BTSO Kamil Tolon Bilim ve Sanat Merkezi'ne Verilmesi
Milli Eğitim Bakanlığı Destek Kizmetleri Genel Müdürlüğü İdari İşler Daire Başkanı
Odak Noktası Ekip Başkanı Müdür Yardımcılarına yönelik eğitimlerimiz Gürsu ilçemizde yapılmıştır.
Tüm ÖĞRETMENLERİMİZİN Öğretmenler Günü Kutlu Olsun.