Müdürlüğümüze bağlı bir okulumuzda belirlenen zaman dilimlerinde talep edilen ısıtma enerjisini temin edebilmek için kazanı, iç ve dış hava sıcaklıklarına bağlı olarak en verimli, en ekonomik, en optimum sürelerde çalıştırmak, korumak, ömrünü arttırmak, konfor ve ekonomiyi birlikte sağlamak için kullandığımız örnek EKOPANEL uygulamamız.
#evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #yazilim #inavasyon #energy #enerjiizleme #energy efficiency #sustainability #proje
https://www.facebook.com/761084097362134/videos/926913404375400/
Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde sıfır atık projesi uygulaması başlıyor...
Özel Öğretim Kurumları yöneticilerine EVeP16 sistemi ve geri dönüşüm uygulamaları eğitimi verildi.
Birimimizin Uludağ Üniversitesi Ziyareti
DHA'nın Birimimiz Hakkındaki Haberi