25 Kasım 2019/Mustafakemalpaşa ve Karacabey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Özel Öğretim Kurumları yöneticilerine Sıfır Atık Projesi kapsamında EVeP16 sistemi ve geri dönüşüm uygulamaları eğitimi verildi. #evep16 #sifiratik #sıfıratık #zerowaste #iklimdegisikligi #sürdürülebililirlik #geridönüşüm #cevredostu #cevrekirliligi #climatechange #cevre #cevrehaber #sifiratikprojesi
39. Enerji Verimliliği Haftası kapsamında hazırlanan Kutlama Programımız 14.01.2020 tarihinde gerçekleştirilecektir.
14.11.2019 Tarihinde Sıfır Atık Projesi kapsamında EVeP16 sistemi ve geri dönüşüm uygulamaları eğitimi verildi.
PROJE-RESİM VE SIFIR ATIK TEMALI TASARIM YARIŞMASI
Kestel ilçemiz Yenimahalle ilkokulunda Yeşil Karne Bilinçlendirme Eğitimleri verildi.