3.12.2019/GÜRSU-Mehmet Akif Ersoy İlkokulunda Büyükşehir Belediye Başkanlığı Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı personelleri Özgül Yalçın Çevre Koruma Teknikeri ve Hülya Şahin Soylu Çevre Sağlık Teknisyeni YEŞİL KARNE PROJESİ kapsamında eğitim başladı.#evep16 #sifiratik #sıfıratık #zerowaste #iklimdegisikligi #sürdürülebililirlik #geridönüşüm #cevredostu #cevrekirliligi #climatechange #cevre #cevrehaber #sifiratikprojesi #yesilkarne #bsb
Büyükşehir Belediyesi Personeline 'Enerji Verimliliği' Eğitimi
Aydınlatma Tekniği ve LED Teknolojisi eğitimi.
81 şehrin çocukları anıtkabirdeyiz.
Enerji Günlüğü - Yargıtay, abone olunan binayı başkasının kullanımına verdiği halde aboneliğini iptal ettirmeyenlerin borçtan sorumlu olduğuna yönelik karar aldı.