18.12.2019/Nilüfer_Nesrin Fuat Bursalı ilkokulu 2-H sınıfı öğretmeni Bahar ÜÇAN ve öğrencilerinin sıfır atık görsel sanatlar dersinde yaptığı tasarım ve geri dönüşüm çalışmalarıyla çocukların el becerilerini ve tasarım zekalarını geliştirmeyi amaçlıyor. Çalışmalarında geri dönüşüm malzemeleri kullanarak atık kavramını yeniden tanımlamaya çalışıp, Sıfır Atık Projesine dair bilinç uyandırmayi hedefliyorlar. Çocuklar kendi oyuncağını kendin yap ben çöp değilim tasarla ve yap başlıklarından yola çıkarak çalışmalar yapıyorlar. Bu etkinliklerle velilerden ekran bağımlılığının azaldığında dair geri dönüşler alınıyor. Yıl sonunda yaptığımız çalışmaları sergilemeyi planlıyorlar. #evep16 #sifiratik #sıfıratık #zerowaste #iklimdegisikligi #sürdürülebililirlik #geridönüşüm #cevredostu #cevrekirliligi #climatechange #cevre #cevrehaber #sifiratikprojesi #yesilkarne #bsb
10.01.2020/NİLÜFER Hasan Ağa İlkokulunda Sıfır Atık Mavi Eğitimleri gerçekleştirildi.
EVeP16 v3 Projesi Hizmet Alımı
Daha yeşil daha temiz bir dünya için.
Tofaş Fen Lisesi Kaskad Kazan yetkili servisine nezaret ettik...