04.02.2020/ YENİŞEHİR İlçemizde Akçeşme İlkokulnda Sıfır atık ile geri dönüşüm ve Sıfır atık mavi projeleri ile ilgili ogrencilere video ve sunumlar eşliğinde eğitim verildi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevreci Çocuk dergisinden çocuklara hediye edildi. #sıfıratık #sifiratik #zerowest #evep16 #çevre #enerjiverimligi
Daha yeşil daha temiz bir dünya için.
(Enerji verimliliği portalı- BURSA) yazılı hakkında bilgi paylaşımda bulunduk. Hedefleri Bolu İl Enerji Yönetim Birimini kurmak.
Sıfır Atık Projesi Atık Toplama Yarışması il birincisine destek olan Nilüfer Belediyesi'ne Teşekkür Beratı verilmesi.
Olay Gazetesi Yazımız