04.02.2020/ YENİŞEHİR İlçemizde Akçeşme İlkokulnda Sıfır atık ile geri dönüşüm ve Sıfır atık mavi projeleri ile ilgili ogrencilere video ve sunumlar eşliğinde eğitim verildi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevreci Çocuk dergisinden çocuklara hediye edildi. #sıfıratık #sifiratik #zerowest #evep16 #çevre #enerjiverimligi
BURSA/Yenişehir İlçe MEM'e bağlı okullarımızın EKB'lerini Musa AYAZ Beye taktim ettik.
Enerji Etüdleri Yerinde İnceleme
5 Haziran Dünya Çevre Gününden aldığımız tisortler, İznik / Mahmudiye İlkokulumuz cocuklarini sevindirdi.
Birimimizin Mersin Hizmet-içi ASO'da Verdiği Enerji Verimliliği Eğitimi