18.12.2019/İnegöl, Yıldırım, Nilüfer Belediyesi Sıfır Atık Projesi Sorumluları, Osmangazi Belediyesi Temzlik İsleri Müdürü, 4 İlce İlçe Enerji Verimliliği Komisyonu Başkanı Şube Müdürleri, İlce Enerji Verimliliği Komisyonu Veri Giris Uzmanları ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Enerji Yoneticilerinin katılımı ile sıfır atık projesi koordinasyon toplantısı yapıldı.#evep16 #sifiratik #sıfıratık #zerowaste #iklimdegisikligi #sürdürülebililirlik #geridönüşüm #cevredostu #cevrekirliligi #climatechange #cevre #cevrehaber #sifiratikprojesi #yesilkarne #inegölbelediyesi #yıldırımbelediyesi #nilüferbelediyesi #osmangazibelediyesi
Okul Müdürleri ve Odak Noktası Ekip Başkanı Müdür Yardımcılarına yönelik eğitimlerimiz Nilüfer ilçemizde yapılmıştır.
Bursa Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü binalarının EKB süreci
İşimiz çevre ve enerji.....
Sıfır Atık yeni bölümüyle 24 Mayıs Pazar günü TRT Belgesel'de