20.12.2019/KARACABEY ilçesinde sıfır atıktan sorumlu müdür yardımcısı ve öğretmenlere sıfır atık eğitimleri verildi.#evep16 #sifiratik #sıfıratık #zerowaste #iklimdegisikligi #sürdürülebililirlik #geridönüşüm #cevredostu #cevrekirliligi #climatechange #cevre #cevrehaber #sifiratikprojesi #yesilkarne #bsb
Görükle Dumlupınar İlkokulu öğrenci ve Velileri plastik bardak ,kapak ,kağıt, poşet v.b atıkları kullanarak anne çocuk figürleri oluşturdular.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü Enerji Kimlik Belgesini hazırlıyoruz.
İnegöl/ Sıfır Atık Proje kapsamında Temel Eğitime bağlı okullarda atık, enerji, çevre ve su yönetimi başlıklarında çalışma yapan okullarımız YESİL KARNE almaya hak kazandılar.
15 Mayıs Yeryüzü İklim Günü