26 Kasım - 25 Aralık/ BUYÖN ve İl Enerji Yönetim Birimi işbirliğinde göreve ilk kez atanan resmi okul/kurum 79 müdür ve 247 yardımcısina yönelik "Enerji Yönetimi Mevzuatı ve Sıfır Atık Projesi" konulu seminerlerimiz tamamlandı.#evep16 #buyön #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #yazilim #inavasyon #energy #enerjiizleme #energy efficiency #sustainability #proje
Türk Eğitim Sen Ziyareti
Birimimizin İnşaat Mühendisleri Odasını Ziyareti
Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğündeki Memur ve Stajyer Öğrencilere Temel İSG-İlkyardım ve Hijyen Eğitimleri.
Yıldırım/ Naz Özdilek İlkokulu Sıfır Atık Sergisi ve kapaklardan yaptığımız üç boyutlu çalışmamız.