27.12.2019/YILDIRIM ilçesinde sıfır atıktan sorumlu müdür yardımcısı ve öğretmenlere sıfır atık eğitimleri verildi.#evep16 #sifiratik #sıfıratık #zerowaste #iklimdegisikligi #sürdürülebililirlik #geridönüşüm #cevredostu #cevrekirliligi #climatechange #cevre #cevrehaber #sifiratikprojesi #yesilkarne #bsb
Bitkisel atık yağ toplama kampanyası
Büyükorhan Çok Programlı Anadolu lisesinde KÖK tarafından Sıfır Atık Bilinçlendirme eğitimi verilmiştir
Yenilenebilir enerji genel müdürlüğüne proje sunumumuzu yaptık.
EVeP16 sistemi ve geri dönüşüm uygulamaları eğitimi verildi.