27.12.2019/YILDIRIM ilçesinde sıfır atıktan sorumlu müdür yardımcısı ve öğretmenlere sıfır atık eğitimleri verildi.#evep16 #sifiratik #sıfıratık #zerowaste #iklimdegisikligi #sürdürülebililirlik #geridönüşüm #cevredostu #cevrekirliligi #climatechange #cevre #cevrehaber #sifiratikprojesi #yesilkarne #bsb
EVeP Alfa Sürümünün Tanıtımı
Valilikler bünyesinde Enerji Yönetim Birimleri kuruluyor.
Bursa Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü binalarının EKB süreci
" Sıfır Atık İle Engelleri Aşıyoruz" projesinde mavi kapak toplama kampanyası devam ediyor.