2 Aralık 2019/Mudanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Özel Öğretim Kurumları yöneticilerine Sıfır Atık Projesi kapsamında EVeP16 sistemi ve geri dönüşüm uygulamaları eğitimi verildi. #evep16 #sifiratik #sıfıratık #zerowaste #iklimdegisikligi #sürdürülebililirlik #geridönüşüm #cevredostu #cevrekirliligi #climatechange #cevre #cevrehaber #sifiratikprojesi
Atık Giysi ve Tekstil Atıklarının Toplanması ve Geri Dönüşümü
Sıfır Atık Projesi kapsamında bilinçlendirme eğitim verilmiştir.
Tüm gazilerimizi saygıyla, özlemle, rahmetle anıyoruz.
İl Enerji Yönetim Birimi Stratejik Plan toplantısı BURFAS Gönül Dostları Restaurantta gerçekleştirildi.