07.01.2019/Nilüfer Rasim Özdenören İmam Hatip lisesi Öğretmenlerine yönelik Sıfır Atık Eğitimi İl Sıfır Atık Proje Uzmanı Ebru Çelik Kaplan tarafından verildi.
Bursa Nilüfer Vardar Anaokulu öğrencileri evlerinde ENERJİ POLİSİ oldular.
04.02.2020 Tarihinde öğrencilere Sıfır atık projeleri ile ilgili eğitim verildi.
Verimlilik Buluşmaları: "Kamu Binalarında İlk EPS Uygulaması (Bursa Anadolu Kız Lisesi)"
Sıfır Atık Zirvesinde, Arçelik Sürdürülebilirlik ve Resmi İlişkiler Direktörü Sayın Fatih ÖZKADI Sanayide Sıfır Atık ve Geri Dönüşümle Üretim Modellerinden bahsediyor.