Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul/kurumlarımızda 2016 yılında abone başı elektrik tüketimi 27.882 kwh iken 2019 yılında abone başı elektrik tüketimi 22.585 kwh düştü.
#evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #yazilim #inavasyon #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #proje
Kıyafetler de geri dönüşebilir. Çöpe atmayın, dönüştürün.
Okul/Kurumların Asansörlerinin Tescil ve Mühürlenmesi İşlemleri Toplantısı
19.12.2019 Tarihinde Sıfır Atık projesi koordinasyon toplantısı yapıldı
Enerji Yönetimi Stratejik Plan Toplantısı