05.02.2020/Kestel Cumhuriyet İlkokulunda Bursa Büyükşehir Belediyesi uzmanlarınca sıfır atık mavi eğitimi verildi.#evep16 #sifiratik #sıfıratık #zerowaste #iklimdegisikligi #sürdürülebililirlik #geridönüşüm #cevredostu #cevrekirliligi #climatechange #cevre #cevrehaber #sifiratikprojesi #yesilkarne #recycling #sıfıratıkmavisözü
Yeşil Karne Projesi tarafından Keles ilçemiz 1.Murat ilkokulunda eğitimlerini verdiler.
Verimlilik Buluşmaları - Enerji Performans Sözleşmesi Toplantı Kaydı
RAHMET VE MİNNETLE...
REFERANS ENERJİ TÜKETİMİ VE TASARRUF BİLDİRİM FORMATI