11.02.2020/ KESTEL İlçemizde Mustafa Tunalı İmam Hatip Ortaokuluda Sıfır atık ile geri dönüşüm ve Sıfır atık mavi projeleri ile ilgili ogrencilere video ve sunumlar eşliğinde eğitim verildi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Uzmanları Alev Bulut ve Gökben Yıldırım tarafından Çevreci Çocuk dergisinden çocuklara hediye edildi. #sıfıratık #sifiratik #zerowest #evep16 #çevre #enerjiverimligi
eTwinning Projesi - Mutluluk Mutfakta
02.10.2019 Tarihinde Doğalgazlı kalorifer kazanlarınin bakım uygulamalarına denetimde bulunduk.
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk Cumhurbaşkanı belli oldu.
Kompanzasyon Kurulumu ve Takibi Sistemleri hakkında Toplantısı...