Il Enerji Yonetim Biriminin yurutmus olduğu Sıfır Atık Projesi, Atık Yönetim Birimi Sorumlusu Okul Müdürleri ve Odak Noktası Ekip Başkanı Müdür Yardımcılarına yönelik egitimlerimiz Nilüfer ilçemizde yapılmıştır.
Siemens Bina Teknolojileri Birimi ile enerji verimliliği üzerine konuştuk.
Koronavirüsle mücadeleye destek veren Bursa'daki meslek liseleri, 3 katlı cerrahî maske, siper türü maske, tek kullanımlık tulum, önlük, ortam ve el dezenfektanları üretiyor.
İl Enerji Yöneticisi Levent Yazıcı EVeP16 konulu sunumunu yaptı
Eski lastikleri kullanarak okul bahçesinde fidan ağaç vb.dikerek dönüşümü gerçekleştirdi. Bahçe düzenlemesine Büyük şehir belediyesi ve veliler katkı sağladı.