?25. Nehar Tüblek Doğa ve Yaşam Konulu Karikatür Yarışması? ?Gençler ve Çocuklar? kategorisinde ?18 yaş altı genç katılımcılar özendirme başarı ödülü? belgesi kazanan öğrencilerimiz 5E Elif Rana Balıkçı, 3B Onur Eren, 3C Feyza Erdem, 4C Mert Bora Aydın, 5B Emir Çakıl?ı tebrik ediyoruz.
EVeP Alfa Sürümünün Kullanıma Açımı
YEŞİL KARNE projesinin tanıtım toplantısı ve Enerji Verimliliği Haftası Kutlama Programı düzenlendi.
Nilüfer Belediyesi Sıfır Atık Proje Uzmanları Birimimize ziyarette bulundu.
"Enerji Yönetim Mevzuatı" seminerin 6. gününü tamamladık.