2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında #Sıfır_Atık_Projesi kapsamında İlçe Millî Eğitim Müdürlükleri arasında en fazla geri dönüşüm toplayan ve #Bursa_1_ olan #Nilüfer_İlçe_Milli_Eğitim_Müdürlüğüne geri dönüşüm atıklarının toplanması, gereken altyapı ve eğitimlerde vermiş olduğu destekten dolayı Nilüfer Belediye Başkanı Turgay ERDEM Beye İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Muharrem TÜFEKÇİ tarafın #Teşekkür_Beratı taktim edildi.
Nilüfer Belediyesi Geri Kazanım Bürosuna okul ve kurumlarımıza verdikleri destekten dolayı teşekkür edederiz.
Özverili çalışmalarından dolayı yönetici, öğretmen, personel ve öğrencilerimizi tebrik ederiz.
#energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #yazilim #inavasyon #energy #enerjiizleme #energy efficiency #sustainability #meb proje #smartcity #iso50001 #bursa #meb
Sıfır atık hareketine katıl. Daha az tüket. Tasarruf et.
Enerji Kimlik Belgesi Şehit Öğretmen Kubilay MTAL Müdüru Sadık SOLDUk beye sunuldu.
Tüm okul yönetimi, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.
Tüm ÖĞRETMENLERİMİZİN Öğretmenler Günü Kutlu Olsun.