Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Eşi Sayın Emine Erdoğan Hanımefendinin himayelerinde başlatılan, İl Millî Eğitim Müdürlüğünce hazırlanan ?Sıfır Atık Projesi? sunumu Heykel Tarihî Valilik Binası Toplantı Salonunda, Vali Yakup Canbolat?ın katılımıyla gerçekleştirildi.
#energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #yazilim #inavasyon #energy #enerjiizleme #energy efficiency #sustainability #meb proje #smartcity #iso50001 #bursa #meb
Birimimizin Orhaneli'de Yaptığı EPS Çalışmaları
EVeP Alfa Yazılımının Kısmi Kullanıma Açılması
28.11.2018 Uludağ Teknik Yetkili Servis Firması ile Fethi Açan çiçek Ortaokulu, Şehit Doğan Sevinç Ortaokulu ve Şükrü Şenkaya Anadolu Lisesinin kazan brülör yıllık periyodik bakım uygulamalarını denetledik
İl Enerji Yönetim Birimi Mekanik Tesisat Sistemleri Yöneticisi Sayın Ercan BAŞ ' in ad gününü kutladık. Sevdikleri ile birlikte mutluluklar dileriz.