RoyalCert Enerji Verimliliği ve Mühendislik Hizmetleri Ltd. Şti EVD Firmasıdan Genel Müdür Sayın Serdar ASLAN ve Enerji Danışmanı Sayın Abdullah ERDEM beyler birimimizi ziyaret ettiler. Gündemimiz Enerji Etütleri ve Performans Sözleşmeleri. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.
#aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #royalcert #evd #eps
#isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001 #sifiratikprojesi #yesilkarne
(2) Enerji verimliliği çalışmaları kapsamında etütler gerçekleştirildi
Mustafakemalpaşa Yunus Emre İlkokulunda sıfır atık mavi eğitimi verildi.
08.01.2020/Yıldırım Hasan Oztimur İlkokulunda Deniz Çöpleri ile ilgili eğitim verildi.
Bursa'nın Düşman İşgalinden Kurtuluşu