ARSAN Grup Bilgi İşlem Müdürü Sayın Varol KÜÇÜKKARALAR ve İNGAZ (İNEGÖL GAZ DAĞITIM SAN.TİC. A.Ş.) İç Tesisat Birim Yöneticisi Sayın Zikri YAZICI birimimizi ziyaret ettiler. www.evep.gov.tr yazılımının tanıtımı yapıldı. #ARMAGAZ ile #EVEP16 projesi için ortak yapılabilecek çalışmalar değerlendirildi. Ziyaretleri için teşekkür ederiz.
#aklınlaverimliyaşa #arsan #armagaz #ingaz #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001 #sifiratikprojesi #yesilkarne
EVeP16 yazılımı , Kurum İşlemleri, Su , Bina, Elektrik, Gaz ve Isı Modülü konularında bilgi verildi.
10-16 Mayıs #EngellilerHaftası
İznik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile İznik Anadolu Lisesinde Enerji Kimlik Belgesi Etütlerini gerçekleştirdik.
(8) 20.12.2019 Tarihinde Müdür yardımcısı ve öğretmenlere Sıfır Atık eğitimleri verildi.