İznik Millî Eğitim Müdürlüğü İnşaat Emlak Biriminden sorumlu Şube Müdürü Hayri AKYOL doğal gaz dönüşümü gerçekleştirilen İznik Anadolu Lisesi, İznik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Boyalıca İlk ve Ortaokulu?na ziyaretlerde bulundu. Yapılan bu ziyaretlerde faaliyete geçirilecek olan doğal gaz sistemleri hakkında okul müdürü ve müdür yardımcılarınca bilgiler verildi. Gerçekleştirilen bu ziyaretlerde İznik İlçe Enerji Verimliliği Komisyonunda görevli Elif GÜLER ve Hayati OKUR da hazır bulundu.
Sıfır Atık Mavi Eğitimlerimiz Başlıyor
İl Enerji Yönetim Bina Sistemleri Birimi (Enerji kimlik belgesi) Uzm. Sayın Hayri Zararsız ' in ad gününü kutladık. Sevdikleri ile birlikte mutluluklar dileriz.
110 Adet GES Panelinin Teslimi
Selcuk Ilkokulu Sıfır atık projesi kapsamında çöpe atmayıp değerlendirdiği ürünlerle okul ve okul bahçemizde bahar havası estiriyor.