[19.12.2018] Enerji Yöneticisi 2. Modülü eğitimleri 3. gününde tüm yoğunluğu ile sürdürülüyor, sürekli eğitimde sınır tanımıyoruz...
Sıfır Atık Projesi, Atık Yönetim Birimi Okul Müdürleri ve Odak Noktası Ekip Başkanı Müdür Yardımcılarına egitimlerimiz Harmancik ilçemizde yapılmıştır.
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN
(9) 23.12.2019 Tarihinde Müdür yardımcısı ve öğretmenlere sıfır atık eğitimleri verildi
Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile beraber yürütülecek Yeşil Karne Proje toplantısı Şube Müdürü Yıldız CİNDORUK ve Çevre Mühendisi Serap ERDİNÇ katılımı ile gerçekleşti.