23.12.2019/OSMANGAZİ ilçesinde sıfır atıktan sorumlu müdür yardımcısı ve öğretmenlere sıfır atık eğitimleri verildi.#evep16 #sifiratik #sıfıratık #zerowaste #iklimdegisikligi #sürdürülebililirlik #geridönüşüm #cevredostu #cevrekirliligi #climatechange #cevre #cevrehaber #sifiratikprojesi #yesilkarne #bsb
Mustafakemalpaşa 1. Sınıf Atık Getirme Merkezi
Bazı Okullarımızın Müdür ve Müdür Yardımcılarına Enerji Kimlik Belgelerini Teslim Ettik
Ey Türk gençliği! Birinci vazifen Türk istiklâl ve cumhuriyetini ilelebet korumak ve müdâfaa etmektir. Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur!"
Birimimizin İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı'nı Ziyareti