Yeniçağ Yetkili Servis Firması ile M.Kemal Coşkunöz M.T.A.L. Kazan dairesi yıllık periyodik bakım uygulamasına eşlik ediyoruz. Kazan dairesindeki sorunları tespit ettik.
2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında okul ve kurumlarında en çok atık toplayan İlçe Millî Eğitim Müdürlükleri
ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Eğitimi
Eleco 2015 uluslararası elektrik-elektronik konferansı açılış proramındaydık.
Bursa Büyük Şehir Çevre Koruma Müdürlüğünden Serap Erdinç ve Özgül Yalcin tarafından Harmancık ilçemiz Şehit Adil Kınık ilkokulunda eğitimlerimizi tamamladık.