Sıfır Atık On Binlerce Çocuğa Ulaştırılacak
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve TEMA Vakfı işbirliği ile okullarda Sıfır Atık Eğitim Projesi başlatıldı. Okullarda Sıfır Atık Eğitim Projesi?nin işbirliği protokolü Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü, Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve TEMA Vakfı tarafından 25 Aralık?ta, Ankara?da imzalandı. İlk etapta 50.000 çocuğa ulaşılması planlanan proje ile doğal varlıkların korunması, çevre dostu tüketim alışkanlıklarının kazandırılması ve atık yönetimi ile ilgili konularda çocuklara farkındalık sağlanması hedefleniyor. Sıfır Atık Projesi, TEMA Vakfı gönüllüleri ve okul öğretmenlerinin işbirliğinde ilkokul öğrencilerine ulaşacak.
Döner Sermaye İşletmesi Enerji Yatırımları
10 Nisan 2019 - 10:00 itibari ile toplanan atık miktarı
Konteyner Sınıf Üretimi
Bursa İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Sabahattin DÜLGER Başkanlığında Muradiye MTAL'de İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı gerçekleştirildi.