Mudanya Dört Çelik MT.A.L, Mütareke İlkokulu, Hasköy Ortaokulu ve Oztimurlar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Bursagaz personeli ile birlikte Doğalgaz sayaclarina OSOS Uzaktan okuma modülü montajı yapılarak sistemin kurulum işlemleri yapılmış oldu.
Nilüfer Özel Meltem Okulları öğretmenlerine Sıfır Atık eğitimi verildi.
Sıfır Atık Projesi İlçe Enerji Verimliliği Komisyonu Başkanı olan Şube Müdürleri eğitimi ile başladı.
Biz heryerdeyiz.
Olay Gazetesi: Bursa'da Başlayan Dev Proje