Mudanya Dört Çelik MT.A.L, Mütareke İlkokulu, Hasköy Ortaokulu ve Oztimurlar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Bursagaz personeli ile birlikte Doğalgaz sayaclarina OSOS Uzaktan okuma modülü montajı yapılarak sistemin kurulum işlemleri yapılmış oldu.
Yeşil Bursa için atıkları sıfırladık - Sıfır Atık Projesi Sunumu
Enerji Verimliliği Mevzuatı Bilgilendirme Toplantısı
"Elektrik Tesisat Sistemlerinde Enerjinin Doğru Kullanımı" Konulu Toplantı
Enerji Yönetimi ve İzleme Yazılımı