İnegöl Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği(MÜSİAD) Başkanı Mehmet Döngel ve yönetim kurulu üyelerine Sıfır Atık Projesi çalışmalarımızı ve elde edilen kazancımızı içeren sunumu gerçekleştirdik.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü İl Enerji Yönetim Birimi tarafından kamunun kendi imkanlarıyla hazırladığı ilk enerji yönetim yazılımı EVeP16 ( Enerji Verimliliği Portalı- BURSA) tanıtım sunumunu yaptık. Misafir perverlikleri için Sayın Mehmet Bey ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederiz.
Endüstri Radyo - Altuğ Karataş ile Enerji Verimliliği Programı
İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ait Enerji Kimlik Belgesi Bina Sistemleri
AKÇAĞLAYAN ANADOLU İHL'DEN ANLAMLI PROJE
Isı Pompası Eğitimi