Berat Kandilimiz Mübarek Olsun.
Nilüfer/ Sıfır Atık Proje kapsamında Temel Eğitime bağlı okullarda atık, enerji, çevre ve su yönetimi başlıklarında çalışma yapan okullarımız YESİL KARNE almaya hak kazandılar.
Bursagaz ile yürütülen Doğalgaz Sayaçları Uzaktan Okumali Sistem (AMR ) için İl Enerji Yönetim Birimi Uzmanı ve Bursagaz Teknik Ekibi ile okul kurumlarımızda altyapı tespiti çalışması yapıldı.
Syn. Neslihan Bahar Boyacılar, Sayın Diyem Özer, Syn. Cenk Erten ile Ödüllü Atık Pil Toplama ile ilgili bilgi paylaşımı yapıldı.
2016 yılında abone başı elektrik tük. 27.882 kwh iken 2019 yılında abone başı elektrik tük. 22.585 kwh' a düştü.