Selçuk İlkokulu 4/A Sınıfı öğrencilerinin ve velilerinin destekleriyle öğretmenleri Ayşe DEMİRCAN önderliğinde sıfır atık projesi kapsamında kullanılmayan ve atık malzemelerle oluşturdukları ve aynı zamanda bahçe düzenlemesi ve bitki yetiştiriciliği yaparak geri dönüşüm sağladılar.
İnegöl Hacı Sevim Yıldız 2 M.T.A.L. bu seferki konukları Gazkom Firmasından Güven GÜLEŞÇE ve Hacı Semih KARA oldu
19 Eylül Gaziler Günü
Sıfır atık hareketine katıl. Daha az tüket. Tasarruf et.
(12) 27.19.2019 Tarihinde Müdür yardımcısı ve Öğretmenlere Sıfır Atık eğitimi verildi.