Ulusal Kurtuluş Savaşımız için 19 Mayıs 1919?da Samsun'a ayak basan; ülkemizin kurtarıcısı, Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm silah arkadaşlarını rahmet, saygı ve şükranla anıyor, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 100. yıl dönümünü kutluyoruz.
"Ey Türk gençliği! Birinci vazifen Türk istiklâl ve cumhuriyetini ilelebet korumak ve müdâfaa etmektir. Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur!"
Mustafa Kemal Atatürk
5. Yenilenebilir Enerji Kooperatifleri Konferansı
ISO 50001 EnYS Belgelendirme İşlemleri Çalışması
Il enerji verimliligi projesi ilce veri giris uzmanlari aralik ayi bilgilendirme toplantisi...
Tesisat Teknolojileri Eğitim ve Araştırma Derneği'nin Birimimizi Ziyareti