08.10.2019 Tarihinde Acar Teknik Yetkili Servis Firmasının Gevher Hatun Anaokulu, Zekai Gümüşdiş Ortaokulu ve Süleyman Cura Ortaokulunun kazan dairelerinde Kazan ve brülörlerin yıllık periyodik bakım uygulamalarında İl Enerji Yönetim Birimi olarak denetimde bulunduk.
(2) 10.12.2019 Tarihinde Yeşil Karne Projesi Hakkında Eğitim Verildi
11. sınıf öğrencileri uygulama derslerinde diktikleri ve Tokat yöresi taş baskı tekniğini uyguladıkları bez çantaları Sıfır Atık Projesine dikkat çekmek amacıyla hediye etmişlerdir.
Sifir Atik Projesi Odak Noktası Ekip Başkanı müdür yardımcılarına yönelik Egitimlerimiz Osmangazi ilçemiz ile devam ediyor.
Şube Müdürü Kemâl Ünal Beyin Ziyareti