08.10.2019 Tarihinde Acar Teknik Yetkili Servis Firmasının Gevher Hatun Anaokulu, Zekai Gümüşdiş Ortaokulu ve Süleyman Cura Ortaokulunun kazan dairelerinde Kazan ve brülörlerin yıllık periyodik bakım uygulamalarında İl Enerji Yönetim Birimi olarak denetimde bulunduk.
Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne geri dönüşüm kutuları yerleştirildi ve okul/ kurumlara sıfır atık projesi kapsamında geri dönüşüm kutuları dağıtımı başlamıştır.
İSK-SODEX 2018 Istanbul Fuarına katilim sağlanmıştır.
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahin "Sıfır Atık Yönetimi Uygulamaları" konulu oturum gerçekleştiriliyor
Hüseyin Karabacak İlkokulu Öğrencileri, Okul Müdürü ve Öğretmenlerine teşekkür ederiz.