10.12.2019/KESTEL-Ataturk İlkokulunda Büyükşehir Belediye Başkanlığı Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı personelleri Canan Önemli Çevre Mühendisi ve Z. Esin Dalgıç Kimya Mühendisi YEŞİL KARNE PROJESİ kapsamında eğitim devam ediyor.#evep16 #sifiratik #sıfıratık #zerowaste #iklimdegisikligi #sürdürülebililirlik #geridönüşüm #cevredostu #cevrekirliligi #climatechange #cevre #cevrehaber #sifiratikprojesi #yesilkarne #bsb
Sıfır Atık İle Engelleri Aşıyoruz ve İkinci El Giysi Kampanyaları
Bu yıl 9'uncusu düzenlenen Enerji Verimliliği Forum ve Fuarı'na katılım sağladık.
Bursa İl Milli E.M ile Büyükşehir B.B. ile beraber yürütülecek Yeşil Karne Proje toplantısı Şube M. Yıldız CİNDORUK ve Çevre M. Serap ERDİNÇ katılımı ile gerçekleşti.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi Sıfır Atık Zirvesi başlıyor