13 Kasım 2019/Gemlik-Orhagazi-İznik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Özel Öğretim Kurumları yöneticilerine Sıfır Atık Projesi kapsamında EVeP16 sistemi ve geri dönüşüm uygulamaları eğitimi verildi. #evep16 #sifiratik #sıfıratık #zerowaste #iklimdegisikligi #sürdürülebililirlik #geridönüşüm #cevredostu #cevrekirliligi #climatechange #cevre #cevrehaber #sifiratikprojesi
26.11.2018 Sıfır atık projesi kapsamında Osmangazi İlçesi Koordinatör okul müdürlerine yönelik farkındalık eğitimleri ile başladı.
Sıfır Atık Projesi, -Geleceği Düşün, Geri Dönüştür- teması ile sahnelendi.
İbrahim Uyar Ortaokulu 18 Nisan 2019 tarihinde Sıfır Atık Projesi kapsamında bilinçlendirme eğitim verilmiştir.
81 şehrin çocukları anıtkabirdeyiz.