14.01.2020/ İNEGÖL Ilcemizdeki İnegöl Meslek Teknik Anadolu Lisesinde Sıfır atık ile geri dönüşüm ve Sıfır atık mavi projeleri ile ilgili ogrencilere video ve sunumlar eşliğinde eğitim verildi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevreci Çocuk dergisinden çocuklara hediye edildi. #sıfıratık #sifiratik #zerowest #evep16 #çevre #enerjiverimligi
Olay Gazetesindeki Haberimiz
Ağaç Dikme Etkinliklerine ait verileri EVeP16 sistemine tarif edildiği gibi girebilirler.
Doğalgaz Sayaçlarına Uzaktan okumali modül takılarak devreye alınmıştır.
Keles İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarımızın EKB-Enerji Kimlik Belgelerini taktim ettik.