Enerji Verimli, Sıfır Atık Uyumlu ve Akıllı Binalar Geliyor

23.10.2020

#Enerji_Verimli_Sıfır_Atık_Uyumlu_ve_Akıllı_Binalar_Geliyor

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, şehirlerin tarihî dokusunu ve kültürünü koruyup 2023?e akıllı şehirler ile girileceğini duyurdu.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, şehirlerin tarihî dokusunu ve kültürünü korurken akıllı şehir yatırımlarıyla Türkiye?nin şehirlerini geleceğe taşıyacaklarını kaydetti. Bakan Kurum: ?Önümüzdeki dönem, şehirlerimizin dünya şehirleriyle yarışacağı bir dönem olacaktır.? dedi.

#energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #yazilim #inavasyon #energy #enerjiizleme #energy efficiency #sustainability #meb proje #smartcity #iso50001 #bursa #meb

#evep16 #sifiratik #sıfıratık #zerowaste #iklimdegisikligi #sürdürülebililirlik #geridönüşüm #cevredostu #cevrekirliligi #climatechange #cevre #cevrehaber #sifiratikprojesi #yesilkarne #recycling #sıfıratıkmavisözü

https://www.enerjiportali.com/enerji-verimli-sifir-atik-uyumlu-ve-akilli-binalar-geliyor

HABER GÖRSELLERİ


Benzer Haberler

Ulusal Enerji Verimliliği Eylem Planı 2017-2023

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunca (EPDK), 11 akaryakıt şirketine çeşitli nedenlerle 2 milyon 156 bin 181 lira ceza verildi, bir şirketten de yazılı savunma istendi.

2. Ulusal Enerji Verimliliği Eylem Planı Çalışmaları

Dünya Sağlık Örgütü, içme suyundaki plastik parçacıkların sağlık riskini ortaya koymak için yeni bir araştırma yapacağını açıkladı.