Milli Eğitim Bakanlığı İnsaat Emlâk Dairesi Başkanlığının yürüttüğü ?Enerji Tasarrufunda Etkin ve Çevreye Duyarlı Eğitim Kurumları? projesi kapsamında Kütahya, Afyonkarahisar, Isparta, Burdur İllerinde enerji verimliliği komisyonlarinda görevli uzmanlar ile ilgili süreci degerlendirdik.
Bursada'ki Okul/Kurumlara GPRS'li su sayaç montajı çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir.
Orhaneli Belediyesi Müdürlerinin Birimimizi Ziyaretleri
EVeP16 ve Sıfır Atık Uygulamaları konularında bilgi verildi.
Büyükorhan Belediye Başkanının Birimimizi Ziyareti