Milli Eğitim Bakanlığı İnsaat Emlâk Dairesi Başkanlığının yürüttüğü ?Enerji Tasarrufunda Etkin ve Çevreye Duyarlı Eğitim Kurumları? projesi kapsamında Kütahya, Afyonkarahisar, Isparta, Burdur İllerinde enerji verimliliği komisyonlarinda görevli uzmanlar ile ilgili süreci degerlendirdik.
Sıfır Atık Projesi Atık Yönetim Birimi Sorumlusu okul kurum müdürlerine yönelik Eğitimlerimiz Karacabey ilçemiz ile devam ediyor.
Limak Uludağ A.Ş. Görevlerine Verilen Enerji Danışmanlığı ve Enerji Tasarrufu Eğitimi
Müdürlüğümüze bağlı bir okulumuzda belirlenen zaman dilimlerinde talep edilen ısıtma enerjisini temin edebilmek için hazırlanan örnek EKOPANEL uygulamamız.
2. Uluslararası Sıfır Atık Zirvesi'ne katılım sağladık.