Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Bahattin GÖK , İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Veli SARIKAYA 'nın katılımıyla MEB TS 18001 IS SAĞLIGI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEM İÇ DENETÇİ EĞİTİMİ başarıyla devam etmektedir.
Verimlilik Buluşmaları: "Kamu Binalarında İlk EPS Uygulaması (Bursa Anadolu Kız Lisesi)"
Elektrik Tesisat Mühendisleri Derneğinin Birimimizi Ziyaretleri
Bin aydan daha hayırlı olan mübarek Kadir Gecenizi tebrik eder, bu gecenin ülkemize, milletimize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini yüce Allah'tan niyaz ederiz.
Yıldırım ilçesi öğretmenlerine yeşil karne eğitimi verildi.