İl Enerji Yönetim Birimi , İlçe Enerji Verimliliği Komisyonu ve Yıldırım Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ile Yıldırım ilçesindeki okul yöneticileri ve öğrencilere yönelik Sıfır Atık Projesi kapsamında 22 Mart Dünya Su Günü, Atık Pil ve Atık Elektrikli ve Elektronik Eşyalar konusunda Belediye , TAP ve AGİD Yetkilileri tarafından bilgilendirme toplantısı yapıldı.
(2) 10.12.2019 Tarihinde Yeşil Karne Projesi Hakkında Eğitim Verildi
Belediye Enerji Yönetim Birimi Yönergesi İşlem Basamakları
İl Enerji Yönetim Birimi stajer öğrencilerimizin son günüydü
Bursa Il M.Eğitim Müdürlüğü ile UEDAS arasinda Il Enerji Verimliliği Proje kapsaminda isbirligi protokolu imzalandi