14 Kasim 2019 İl Milli Eğitim Müdürlüğü Destek Hizmetleri Şube Müdürü Sayın Seyfettin METE ve 17 İlce Milli Eğitim Müdürlüğü Destek Hizmetleri Şube Müdürlerinin katılımı ile MEBBİS Ödenek Talep Modülü ve EVeP16 ödeme işlemleri ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı.#evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #yazilim #inavasyon #energy #enerjiizleme #energy efficiency #sustainability #proje
Zübeyir Tokgöz İl Enerji Yönetim Birimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Büyükorhan Çok Programlı Anadolu lisesinde KÖK tarafından Sıfır Atık Bilinçlendirme eğitimi verilmiştir
Koza Medya'nın "Başköşe" Programının Konuğuyuz
Okulumuzda baharın gelişi çiçek ekme etkinliği ile karşılandı.