14 Kasim 2019 İl Milli Eğitim Müdürlüğü Destek Hizmetleri Şube Müdürü Sayın Seyfettin METE ve 17 İlce Milli Eğitim Müdürlüğü Destek Hizmetleri Şube Müdürlerinin katılımı ile MEBBİS Ödenek Talep Modülü ve EVeP16 ödeme işlemleri ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı.#evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #yazilim #inavasyon #energy #enerjiizleme #energy efficiency #sustainability #proje
Enerji kimlik belgesi, "1 Ocak 2011 de yürürlüğe giren 5627 Sayılı Enerji Verimliliği Kanunu"...
Atıkları Sıfırladık
Mekanik Tesisatlarda Sıkça Yapılan Hatalar Seminerine katılım sağladık.
Eski lastikleri kullanarak okul bahçesinde fidan ağaç vb.dikerek dönüşümü gerçekleştirdi. Bahçe düzenlemesine Büyük şehir belediyesi ve veliler katkı sağladı.