ORHANELİ - SAİT YILMAZ İLKOKULU

ÇEVRE DOSTU OKUL / ORHANELİ - SAİT YILMAZ İLKOKULU

Önce
Sonra

Projenin Amacı

Manyetik Filtreler, güçlü hat içi, tam akışlı sistem filtrasyonu sağlamak üzere tasarlanmıştır. Sistem suyundan yüksek oranda zarar veren manyetik kalıntılarını gidererek ısıtma ve soğutma sistemleri için temel, yüksek performanslı sistem temizliği ve koruma sağlar.

Eski ısıtma sistemindeki tesisat hatlarında oluşan tortu ve kalıntıların giderilmesi için temizlenme işleminin yaptırılması gereklidir. Manyetik filtreler temizleme işlemlerinde güvenle kullanılabilir.

Sistem verimliliklerini ve performansını artırmaya, bakım ve işletme maliyetlerini düşürmeye ve karbon emisyonlarını düşürmeye yardımcı olur.

Hafif ticari ve ağır endüstriyel uygulama alanları; fabrikalar ve üretim tesisleri, ticari - ofis blokları, kamu ve kurum binaları, konut, yüksek katlı daireler, sağlık kampüsleri, hastaneler, bakım merkezleri, spor merkezleri, yüzme havuzları, tatil kompleksleri, oteller ve sinemalar, eğitim kurumları, üniversiteler, kolejler ve okullardır.

Hidronik (bir pompa tarafından basınçlandırılmış suyu kullanan ısıtma veya soğutma sistemleri) sistemlerindeki ekipmanların (pompa, kazan eşanjörü, plakalı eşanjör, radyatör, fan-coil, chiller, evaparatör ve kondenserlerin) arızalanmasına ve buna bağlı enerji verimsizliliğine sebebiyet veren ve 1 mikrondan daha küçük "Demir Oksit"" (Fe3O4) içeren manyetik kirlilikleri geleneksel filtrasyon sistemlerine nazaran %80 ve üzerinde daha iyi performans göstererek, kirli bir hidronik sistemin verimliliğini performans olarak >%30'a kadar daha verimli duruma getirmeye yardımcı olur, bakım maliyetlerinin azaltılmasını sağlar.